Οι γονείς επιλέγουν τον τύπο εργασίας και τον προσαρμόζουν στις ανάγκες της οικογένειάς τους, με την προαιρετική επιλογή της ανταμοιβής.
Τέλος η ρουτίνα των εργασιών στο σπίτι!
Μέσα από την λειτουργία “Εργασίες” οι γονείς ορίζουν τις εργασίες που θα κάνουν τα παιδιά και το επιπλέον χαρτζιλίκι που θα λάβουν όταν τις ολοκληρώσουν!
![Τέλος η ρουτίνα των εργασιών στο σπίτι!](https://www.woli.io/wp-content/uploads/2023/02/Tasks-Hero_1.jpg)
Εργασίες για κάθε παιδί!
![](https://www.woli.io/wp-content/uploads/2023/08/Tasks-A-1.png)
Real life lessons!
Μέσα από τις εργασίες τα παιδιά όχι μονο αναπτύσσουν την αυτοπεποίθηση και αυτοεκτίμησή τους αλλά καταλαβαίνουν και τη σημασία του να θέτουν σωστές προτεραιότητες.
![](https://www.woli.io/wp-content/uploads/2023/08/Tasks-C-1.png)